Firma Battery Conservancy ogłosiła dzisiaj, że uruchamia konkurs Americas Design Competition, będący okazją dla projektantów z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz na Karaibach, aby zaproponować projekty innowacyjnych przenośnych miejsc do siedzenia na zewnątrz dla baterii The Battery, 25-hektarowej zielonej oazy południowy kraniec Manhattanu z widokiem na New York Harbor.
Firma Battery Conservancy przygotuje zwycięski projekt do użytku w swojej nowej baterii Green, która zostanie udostępniona publicznie w 2014 roku w sąsiedztwie wejścia do parku Broadway.
Rejestracja na The Battery Conservancy Americas Design Competition 2012:.
Sporządź krzesło.
rozpoczyna się 31 lipca 2012 r., a prace należy przesyłać najpóźniej do 30 października 2012 r.
Wszyscy zainteresowani projektanci są kierowani na stronę The Battery Conservancy, aby uzyskać dodatkowe informacje: http://www.thebattery.org/competition.
Więcej informacji po przerwie.
Konkurs projektowy Americas powstał w celu promowania przepływu międzykulturowego handlu i pomysłów w obu Amerykach oraz wzmocnienia misji Conservancy w zakresie wspierania doskonałości projektowania i innowacji w domenie publicznej.
Konkurs jest otwarty dla studentów, artystów i projektantów w obu Amerykach.
Kanada, USA, Meksyk, Ameryka Środkowa i Południowa oraz Karaiby.
zaprojektować kultowy, adaptowalny element do siedzenia na zewnątrz.
Zwycięski projekt zostanie wyprodukowany do użytku w The Battery, miejscu narodzin Nowego Jorku, które przyjmuje rocznie sześć milionów odwiedzających.
Wyselekcjonowany wybór 50 najlepszych projektów zostanie zaprezentowany na banerach wystawowych w parku i na wystawie internetowej.
Finaliści będą mieli pełnowymiarowe prototypy swoich projektów opracowanych przez The Battery Conservancy, a projekt Miami / Fair zaprosił The Battery Conservancy do zaprezentowania Finalistów.
projekty prototypowe dla międzynarodowej publiczności kolekcjonerów, krytyków, kuratorów i galerników.
Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 USD, a jej projekt będzie wykonany, szacowany na 300 sztuk, do wykorzystania w parku.
Mamy nadzieję, że ta rywalizacja pobudzi burmistrzów z obu Ameryk, aby przyjrzeli się własnemu talentowi projektowemu i przenieśli je do swoich publicznych przestrzeni. powiedział Warrie Price, założyciel i prezes The Battery Conservancy, Jest to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować nowy projekt z obu Ameryk, w perspektywie świata, tutaj w The Battery..
.
Nowy Jork jest znany z innowacyjnych krajobrazów i nie możemy się doczekać, aby ulepszyć park Battery Park z nowym, wspaniałym designem do siedzenia na zewnątrz.
powiedział komisarz ds.
parków i rekreacji Adrian Benepe.
Bateria jest miejscem narodzin Nowego Jorku i jako oryginalny park nadbrzeżny, od dawna służy jako centrum towarzyskie i miejsce przyjazdu dla przybyszów.
Ta kreatywna rywalizacja podkreśli, w jaki sposób możemy dalej uchwycić ducha jednego z najbardziej cenionych krajobrazów i miejsc spotkań w Nowym Jorku..
Conservancy ogłosiło dzisiaj powołanie do jury wyróżniającego się jury.
Jurorami są Paola Antonelli, starszy kurator, architektura i design, Muzeum Sztuki Nowoczesnej; Allison Arieff, autorka scenariuszy, The New York Times, wydawca, The Urbanist; Fernando Campana i Humberto Campana, projektanci, Sao Paulo; Rob Forbes, założyciel Design Within Reach i CEO Public Bikes; Mario Schjetnan, współzałożyciel i dyrektor firmy Mario Schjetnan / Grupo de Dise.
O Urbano w Meksyku.
Stephen Doyle z Doyle Partners stworzył film koncepcyjny zatytułowany.
Draw Up A Chair.
inspirować świadomość konkurencji.
Informacje o ochronie baterii Firma Battery Conservancy została utworzona w 1994 roku jako 501 (c) (3) organizacja non-profit dla celów edukacyjnych, aby odbudować i ożywić The Battery, 25-akrowy park publiczny na południowym krańcu Manhattanu i jego główny punkt orientacyjny, Pomnik narodowy Zamek Clinton.
Bateria pozostaje jedną z najstarszych otwartych przestrzeni publicznych w ciągłym użyciu w Nowym Jorku.
Firma Battery Conservancy, wraz ze swoimi partnerami na szczeblu miejskim, stanowym i federalnym, zebrała 120 milionów dolarów na rewitalizację parku.
Rozległe trawniki, nadbrzeżne drzewa cieniowe, rozległe ogrody wieloletnie, nadbrzeżne promenady z pięknymi widokami i programami kulturalnymi zostaną wkrótce uzupełnione przez The Battery Bikeway łączącą wschodnią i zachodnią stronę Manhattanu; długo oczekiwana przejażdżka SeaGlass zaprojektowana przez architekturę WXY + urbanistyka z George Tsypin Opera Factory; oraz niezwykła nowa przestrzeń na baterie zaprojektowana przez Franka Gehry ego.
Baterię można znaleźć na Twitterze pod uchwytem @ TheBatteryNYC.
[patrz też: bulwy korzeniowe, epikotyl, internetowa przegladarka skierowan do sanatorium ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe kasza gryczana jak gotować nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Comments

 1. by Rafał, on January 17 2019 @ 2:32 pm

   

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: biocyd[…]

 2. by Drop Stone, on January 19 2019 @ 4:21 pm

   

  Jak prawidłowo ułożyć chorego na boku?

 3. by Jeremi, on January 21 2019 @ 10:44 pm

   

  [..] Cytowany fragment: akumulatory kraków[…]

 4. by Criss Cross, on January 23 2019 @ 1:59 pm

   

  Ból był tak nieznośny, że wybudzał mnie ze snu

Comment RSS

Powiązane tematy z artykułem: bulwy korzeniowe epikotyl internetowa przegladarka skierowan do sanatorium