Dzięki uprzejmości Grimshaw Grimshaw Architects wydali przedłożoną propozycję dużego projektu biurowego, planowanego powyżej stacji Crossrail w Paddington w Londynie.
15-piętrowa budowla, położona na skrzyżowaniu Bishop s Bridge Road i kanału Grand Union, zapewni także przestrzeń handlową, wspaniałą kolumnadę wzdłuż frontu kanału oraz nowe wejście do stacji Hammersmith & City i Circle Line poniżej .
Dyrektor Grimshaw, Declan McCafferty, powiedział: Cieszymy się, że ponownie pracujemy z Crossrail nad tym, co jest ekscytującym i wymagającym projektem.
Wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i transportowym, aby stworzyć system, który zapewni znaczące ulepszenia w sferze publicznej, integrując wejście nowej stacji i rampę taksówek w spójną i dramatyczną architekturę komercyjną.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Południowa krawędź budynku wysunie się na wysokim poziomie i zostanie wsparta na przenoszonej kratownicowej konstrukcji przeniesienia nad główną trasą taksówką do stacji Paddington.
Fasady budynków zostały podzielone na trzykondygnacyjne przęsła, a fasady południowe, zachodnie i wschodnie zostały wyposażone w pionowe żaluzje przeciwsłoneczne.
Żaluzje będą się obracać wzdłuż całej fasady i chodzić pomiędzy nimi, aby zapewnić mocny graficzny wzór i grę cienia na fasadzie.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Nowa stacja linii Hammersmith & City ma zostać ukończona w tym miejscu na początku 2014 roku.
Po otwarciu Crossrail w 2018 roku, będzie działać do 24 pociągów na godzinę między Paddington i Whitechapel.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Reference: Grimshaw, Crossrail
[przypisy: laryngolog od czego jest, jakie są choroby genetyczne, endometrioza w jelitach ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe endometrioza w jelitach nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: endometrioza w jelitach jakie są choroby genetyczne laryngolog od czego jest