Dzięki uprzejmości Grimshaw Grimshaw Architects wydali przedłożoną propozycję dużego projektu biurowego, planowanego powyżej stacji Crossrail w Paddington w Londynie.
15-piętrowa budowla, położona na skrzyżowaniu Bishop s Bridge Road i kanału Grand Union, zapewni także przestrzeń handlową, wspaniałą kolumnadę wzdłuż frontu kanału oraz nowe wejście do stacji Hammersmith & City i Circle Line poniżej .
Dyrektor Grimshaw, Declan McCafferty, powiedział: Cieszymy się, że ponownie pracujemy z Crossrail nad tym, co jest ekscytującym i wymagającym projektem.
Wykorzystaliśmy całe nasze doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i transportowym, aby stworzyć system, który zapewni znaczące ulepszenia w sferze publicznej, integrując wejście nowej stacji i rampę taksówek w spójną i dramatyczną architekturę komercyjną.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Południowa krawędź budynku wysunie się na wysokim poziomie i zostanie wsparta na przenoszonej kratownicowej konstrukcji przeniesienia nad główną trasą taksówką do stacji Paddington.
Fasady budynków zostały podzielone na trzykondygnacyjne przęsła, a fasady południowe, zachodnie i wschodnie zostały wyposażone w pionowe żaluzje przeciwsłoneczne.
Żaluzje będą się obracać wzdłuż całej fasady i chodzić pomiędzy nimi, aby zapewnić mocny graficzny wzór i grę cienia na fasadzie.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Nowa stacja linii Hammersmith & City ma zostać ukończona w tym miejscu na początku 2014 roku.
Po otwarciu Crossrail w 2018 roku, będzie działać do 24 pociągów na godzinę między Paddington i Whitechapel.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Reference: Grimshaw, Crossrail
[przypisy: tkanka wzmacniająca, internetowa przegladarka skierowan do sanatorium, kasza gryczana jak gotować ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe kasza gryczana jak gotować nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Comments

 1. by Crazy Eights, on January 19 2019 @ 7:48 pm

   

  najlepszy jest olej z konopi siewnej

 2. by Kill Switch, on January 21 2019 @ 9:45 pm

   

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: syropy niskokaloryczne[…]

 3. by Nel, on January 23 2019 @ 7:37 pm

   

  Mój mąż ma dużo papryki w swojej diecie

Comment RSS

Powiązane tematy z artykułem: internetowa przegladarka skierowan do sanatorium kasza gryczana jak gotować tkanka wzmacniająca