Fundacja Delfina z siedzibą w Londynie, fundacja non-profit, której celem jest ułatwianie wymiany kulturalnej ze szczególnym uwzględnieniem większego Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, rozszerzy się z kamienicy przy 29 Catherine Place, w pobliżu Pałacu Buckingham, do sąsiedniego budynku w wieku 31 lat.
Catherine Place.
Ekspansja podwoi rezydencję Fundacji, oferując co najmniej 32 rezydencje rocznie dla artystów, kuratorów i pisarzy, czyniąc z niej największego międzynarodowego dostawcę rezydencji artystycznych w Londynie, gdy ponownie otworzy się na jesieni 2013 roku.
Zgodnie z przekonaniami Fundacji do promowanie zrozumienia dla współpracy w różnych kulturach, londyńska pracownia Studio Octopi i kairskie firmy Shahira Fahmy Architects zostały nagrodzone pierwszą nagrodą za ich propozycję ekspansji, która zachowa domową atmosferę dwóch domów i odkryje pojęcie domowego ogniska domowego.
Więcej o rozszerzeniu po przerwie.
W propozycji, która jest zarówno świeża, jak i kontekstowa, warstwy kamienicy zostaną odsłonięte, aby ujawnić jej historyczny kunszt w wybranych obszarach.
Uzupełnią ją bardziej współczesne wykończenia, które pozwalają starszym teksturowanym powierzchniom mówić o życiu budynku.
Studio Octopi wyjaśniło: Wcielona historia miejsca jest ważna dla pracy naszego studia jako całości.
W Fundacji Delfina proponujemy zabawne eksploracje skupione wokół idei paleniska jako domu .
i.
miejsce-producent…
Architekci otworzyli także dwa budynki, aby zapewnić więcej światła i stworzyć 1650 stóp kwadratowych powierzchni wystawienniczej i eventowej, a także 8 sypialni z elastycznymi stanowiskami artystycznymi w całym obiekcie.
W trakcie tego połączenia dwóch domów możemy zachować esencję każdego domu i nie stracić atmosfery, która sprawia, że jedno pozostawiając ślady pustek ze starych schodów, które nie są potrzebne w nowym systemie, pozwala na wizualne i percepcyjna łączność tego, co sprawia, że dom i jego warstwy są obecne.
dodano Shahira Fahmy.
Jako firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Studio Octopi będzie kierować projektowaniem, dokumentami budowlanymi, przygotowywaniem dokumentów ofertowych, aplikacjami do planowania, administracją budowlaną i nadzorem.
Jak zawsze, będziemy Cię informować na bieżąco o postępie ekspansji.
[patrz też: bookinista, internetowa przegladarka skierowan do sanatorium, nfz lublin sanatoria lista oczekujących ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe kasza gryczana jak gotować nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Comments

 1. by Jagoda, on January 15 2019 @ 8:25 pm

   

  Chyba bierzemy te same kapsułki

 2. by Seweryn, on January 17 2019 @ 2:21 pm

   

  [..] Odniesienie w tekscie do catering dietetyczny Poznań[…]

 3. by Jeremi, on January 19 2019 @ 3:41 pm

   

  Popytajcie lekarzy na oddziałach onkologicznych

 4. by Rafał, on January 21 2019 @ 11:31 pm

   

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: podkłady medyczne[…]

 5. by Zod, on January 23 2019 @ 12:36 pm

   

  Trzeba przede wszystkim dbać o siebie i zdrowe nawyki

Comment RSS

Powiązane tematy z artykułem: bookinista internetowa przegladarka skierowan do sanatorium nfz lublin sanatoria lista oczekujących