Fundacja Delfina z siedzibą w Londynie, fundacja non-profit, której celem jest ułatwianie wymiany kulturalnej ze szczególnym uwzględnieniem większego Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, rozszerzy się z kamienicy przy 29 Catherine Place, w pobliżu Pałacu Buckingham, do sąsiedniego budynku w wieku 31 lat.
Catherine Place.
Ekspansja podwoi rezydencję Fundacji, oferując co najmniej 32 rezydencje rocznie dla artystów, kuratorów i pisarzy, czyniąc z niej największego międzynarodowego dostawcę rezydencji artystycznych w Londynie, gdy ponownie otworzy się na jesieni 2013 roku.
Zgodnie z przekonaniami Fundacji do promowanie zrozumienia dla współpracy w różnych kulturach, londyńska pracownia Studio Octopi i kairskie firmy Shahira Fahmy Architects zostały nagrodzone pierwszą nagrodą za ich propozycję ekspansji, która zachowa domową atmosferę dwóch domów i odkryje pojęcie domowego ogniska domowego.
Więcej o rozszerzeniu po przerwie.
W propozycji, która jest zarówno świeża, jak i kontekstowa, warstwy kamienicy zostaną odsłonięte, aby ujawnić jej historyczny kunszt w wybranych obszarach.
Uzupełnią ją bardziej współczesne wykończenia, które pozwalają starszym teksturowanym powierzchniom mówić o życiu budynku.
Studio Octopi wyjaśniło: Wcielona historia miejsca jest ważna dla pracy naszego studia jako całości.
W Fundacji Delfina proponujemy zabawne eksploracje skupione wokół idei paleniska jako domu .
i.
miejsce-producent…
Architekci otworzyli także dwa budynki, aby zapewnić więcej światła i stworzyć 1650 stóp kwadratowych powierzchni wystawienniczej i eventowej, a także 8 sypialni z elastycznymi stanowiskami artystycznymi w całym obiekcie.
W trakcie tego połączenia dwóch domów możemy zachować esencję każdego domu i nie stracić atmosfery, która sprawia, że jedno pozostawiając ślady pustek ze starych schodów, które nie są potrzebne w nowym systemie, pozwala na wizualne i percepcyjna łączność tego, co sprawia, że dom i jego warstwy są obecne.
dodano Shahira Fahmy.
Jako firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Studio Octopi będzie kierować projektowaniem, dokumentami budowlanymi, przygotowywaniem dokumentów ofertowych, aplikacjami do planowania, administracją budowlaną i nadzorem.
Jak zawsze, będziemy Cię informować na bieżąco o postępie ekspansji.
[patrz też: przystosowanie roślin do życia w wodzie, jakie są choroby genetyczne, nfz lublin sanatoria lista oczekujących ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe endometrioza w jelitach nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jakie są choroby genetyczne nfz lublin sanatoria lista oczekujących przystosowanie roślin do życia w wodzie