Amerykański Instytut Architektów, Kalifornia Council (AIACC) nagrodził Dreyfuss & Blackford Architects nagrodą AIACC Firm Award 2013.
Jury doceniło zdolność ćwiczenia do osiągnięcia delikatnej równowagi między tworzeniem wysokiej jakości architektury i długotrwałym zaangażowaniem w mentoring.
Ta nagroda jest najwyższym wyróżnieniem, jaką AIACC może nadać praktyce architektonicznej, a Dreyfuss & Blackford Architects jest pierwszą firmą, która ją otrzymała w Sacramento.
Amerykański Instytut Architektów w Kalifornii (AIACC) ogłasza Dreyfuss & Blackford Architects of Sacramento jako laureata nagrody AIACC 2013 firmy.
Ta coroczna nagroda jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym firmie architektonicznej przez AIACC, z uznaniem firm, które konsekwentnie produkują wybitną architekturę przez okres co najmniej 10 lat.
Założona w 1950 r.
Firma Dreyfuss & Blackford Architects znana jest jako wysokiej jakości, zorientowana na design praktyka regionalna, która jest liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.
Firma ma dobrze zasłużoną reputację w tworzeniu trwałych, kontekstualnych modernistycznych budynków i środowisk.
Od czasu sukcesu pierwszej dużej komisji w 1959 r.
Komenda Miejska Komendy Miejskiej Sacramento, Dreyfuss & Blackford konsekwentnie wybierana jest do projektowania złożonych projektów na dużą skalę przeznaczonych do długotrwałego użytkowania, co jest niezwykłym osiągnięciem dla stosunkowo małej firmy.
Innowacyjne zastosowanie konstrukcji ram stalowych i betonu prefabrykowanego od dawna było charakterystyczną cechą działalności firmy, co widać w wielokrotnie nagradzanej siedzibie firmy CalPERS, Public Employee Retirement System, Sacramento.
Od 2000 roku Dreyfuss & Blackford bada również nowe sposoby planowania otwartych, lekkich środowisk pracy dla centrów kontroli wysokiego bezpieczeństwa, takich jak siedziba główna California Emergency Management Agency, Sacramento oraz siedziba główna California Independent System Operator, Folsom.
Mentoring przyszłych pokoleń architektów ma kluczowe znaczenie dla kultury firmy.
Pod kierownictwem dyrektorów John Webre, AIA; Kris Barkley, AIA; Gus Fischer, AIA; Peter Saucerman, AIA; Jason A.
Silva, AIA; Scott Shannon, AIA; i Courtney McLeod Golden, AIA, firma zapewnia staże dla uczniów szkół średnich i studentów oraz promuje rozwój zawodowy wśród dwudziestu ośmiu pracowników, parujących doświadczonych profesjonalistów z nowymi architektami w zespołach projektowych.
Jurorzy nagrodzili Dreyfuss & Blackford Architects za kompletny pakiet .
dla firmy architektonicznej.
.
Osiągnęli idealną równowagę między jakością wykonania a mentoringiem.
Ich zaangażowanie w zaangażowanie społeczności jest imponujące, a ich współpraca z innymi firmami je wyróżnia.
Dreyfuss & Blackford Architects otrzymał ponad 100 regionalnych i krajowych nagród za swoją pracę, w tym wcześniejsze uznanie od AIACC za swoją nagrodę Energy Sfficiency Integration Award za rok 2003.
W 2012 r.
Firma otrzymała nagrodę Green Leadership Award od Sacramento Business Journal za wiodącą rolę w ekologicznym, energooszczędnym projekcie.
AIACC gratuluje firmie Dreyfuss & Blackford Architects tego imponującego osiągnięcia.
[więcej w: leczenie prądem o niskim napięciu, przystosowanie roślin do życia w wodzie, bulwy korzeniowe ]

Tags: , ,

Artykuł dotyczy tematów: bulwy korzeniowe endometrioza w jelitach nfz przeglądarka skierowań do sanatorium

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bulwy korzeniowe leczenie prądem o niskim napięciu przystosowanie roślin do życia w wodzie